Henryk Mielcarz

Nauczyciel Kraju Ojczystego z PSP 1
21 października 2021 roku, podczas uroczystego spotkania z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Warszawie, nauczyciel naszej szkoły, Pan Henryk Mielcarz otrzymał tytuł honorowy oraz medal Nauczyciela Kraju Ojczystego.
W liście gratulacyjnym do Pana Henryka Mielcarz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Pani Marzena Machałek napisała:
"Szanowny Panie, proszę przyjąć gratulacje z okazji wyróżnienia tytułem Nauczyciela Kraju Ojczystego, nadanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
Dzięki pana zaangażowaniu przygoda młodych ludzi z turystyką i krajoznawstwem połączona jest z głębokim zrozumieniem dzisiejszych oraz przyszłych potrzeb regionów i całego kraju.
Poprzez krajoznawstwo i turystykę szkolną, młodzi ludzie mają niepowtarzalną okazję poznawać piękno naszego kraju, uczą się odpowiedzialności, samodzielności oraz kształtują swoje postawy i osobowości.
Proszę przyjąć wyrazy uznania za zaangażowanie w codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą, skuteczność w działaniu oraz liczne sukcesy odniesione w pracy z dziećmi i młodzieżą."
Warszawa. 21 października 2021 roku.
Bardzo gratulujemy Panu Henrykowi otrzymania tak elitarnej nagrody

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-29 11:19:49)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-29 11:20:19)