Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Organy szkoły


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Dyrektor: Jacek Łukaszczyk

Wicedyrektor: Paweł Bębas
Wicedyrektor: Liliana Koroll


Edukacja wczesnoszkolna:
  • mgr Beata Bogacka
  • mgr Izabela Breguła
  • mgr Sandra Cichoń
  • mgr Natalia Auer-Koziołek
  • mgr Jolanta Łukowska
  • mgr Barbara Maciołek
  • mgr Jolanta Misztal
  • mgr Justyna Niemczyk
  • mgr Krystyna Obrączka
  • mgr Katarzyna Olszewska
  • mgr Sylwia Zaisz

Język polski:
  • mgr Małgorzata Barć
  • mgr Katarzyna Dróżdż
  • mgr Alina Hamryszak
  • mgr Elżbieta Makowska

Język angielski:
  • mgr Kamila Denderes
  • mgr Magdalena Gach
  • mgr Agata Łuszczyna
  • mgr Sebastian Piwek

Historia:
  • mgr Elwira Morawiec-Bartczak
  • mgr Jerzy Koteluk
  • mgr Andrzej Olewicz
  • mgr Karina Suchanek

WOS:
  • mgr Jerzy Koteluk

Geografia:
  • mgr Henryk Mielcarz
  • mgr Małgorzata Tułodziecka

Technika:
  • mgr Małgorzata Kozioł

Informatyka:
  • mgr Henryk Mielcarz
  • mgr Beata Bogacka
  • mgr Jolanta Łukowska

Matematyka:
  • mgr Iwona Iwanowska
  • mgr Ewa Kozok
  • mgr Małgorzata Majewska
  • mgr Halina Sobolewska

Przyroda-Biologia:
  • mgr Sabina Knopik
  • mgr Małgorzata Tułodziecka

Chemia:
  • mgr Katarzyna Pamuła

Fizyka:
  • mgr Małgorzata Kozioł
  • mgr Katarzyna Pamuła

Muzyka:
  • mgr Anna Operskalska

Język niemiecki:
  • mgr Jolanta Kauf
  • mgr Sebastian Piwek
  • mgr Karina Suchanek

Język francuski:
  • mgr Joanna Orzeł

Plastyka:
  • mgr Dariusz Wąsik
  • mgr Anna Operskalska

Wychowanie fizyczne:
  • mgr Paweł Bębas
  • mgr Aleksander Januszkiewicz
  • pani Katarzyna Malik
  • mgr Grzegorz Sierka
  • mgr Alicja Stoksik
  • pani Aleksandra Stobierska
  • mgr Roman Stoksik

Wychowanie do życia w rodzinie:
  • mgr Małgorzata Tułodziecka

Religia:
  • mgr Julia Dziób
  • ks Daniel Jaszczyszyn
  • mgr Joanna Strzelzyk

Doradztwo zawodowe:
  • mgr Małgorzata Strożek

Edukacja dla bezpieczeństwa:
  • mgr Joanna Orzeł

Świetlica:
  • mgr Iwona Bogusz
  • mgr Barbara Kuźniak
  • mgr Andrzej Olewicz

Biblioteka:
  • mgr Wioletta Gałązka
  • mgr Beata Nowak

Logopeda:
  • mgr Natalia Auer-Koziołek
  • mgr Justyna Niemczyk
  • mgr Krystyna Obrączka

Psycholog:
  • mgr Agnieszka Ochlust

Pedagog:
  • mgr Małgorzata Strożek

Surdopedagog:
  • mgr Krystyna Obrączka

Rada rodziców (imienny skład):
  • Anna Giemza - przewodnicząca
  • Justyna Achtelik - zastępca przewodniczącej
  • Karolina Łydka - skarbnik
  • Agnieszka Ślązak - sekretarz
  • Katarzyna Sottor- członek
  • Agnieszka Woźniak- członek
  • Violetta Nowak- członek
  • Anna Szmigoń- członek
  • Kamil Uryga- członek
  • Justyna Zalińska- członek
  • Marzena Balińska- członek
  • Beata Tiuchtej- członek
  • Dariusz Tiuchtej - członek

Samorząd uczniowski (imienny skład):
  • Przewodniczący – Antoni Koszela
  • Zastępca – Jakub Śmieja
  • Skarbnik – Jakub Wanat
  • Sekretarz - Magdalena Wojdyła
  • Opiekun SU - Pani Kamila Denderes
  • Rzecznik Praw Ucznia - Pan Jerzy Koteluk
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-12 15:51:08)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-09-01 15:08:12)
Liczba odwiedzin: 293
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij