Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
7 grudzień 2022
Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w programie "Sportowe Talenty"
Program Sportowe Talenty to pilotażowa edycja projektu edukacyjno – sportowego zainicjowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, realizowanego we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.
Od września 2022 r. program prowadzony jest przez nauczycieli w-f szkół województw opolskiego oraz lubelskiego z perspektywą jego rozszerzenia w roku szkolnym 2023/ 2024 na wszystkie 16 województw.
Jego celem jest odkrywanie najbardziej utalentowanych sportowo uczniów wszystkich polskich szkół. Fundamentem programu jest narzędzie SportoweTalenty.pl. udostępnione nauczycielom w celu wprowadzania i monitorowania wyników testów sprawnościowych przeprowadzanych podczas lekcji w-f.
Zanonimizowane wyniki testów zostaną z czasem udostępnione klubom sportowym, które za pośrednictwem szkoły będą mogły kontaktować się z rodzicami, aby zaproponować im dalszy sportowy rozwój ich dziecka.

5 grudzień 2022
22 listopada roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej pt.: „Eko Strzelce Opolskie” ,która odbyła się w Parku Renardów.

5 grudzień 2022
25 listopada 2022 w strzeleckim Ratuszu, podczas Spotkania z okazji Dni Honorowych Dawców Krwi odbyło się między innymi rozdanie nagród zwycięzcom tegorocznego konkursu plastycznego " Krew darem życia - Ratujmy razem" zorganizowanego przez HDK Salus.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator serwisu (2020-11-04 15:29:18)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-12-07 12:11:00)

Banery dolne