Agata Łuszczyna

Bieganie jest jedną z form aktywnego spędzania wolnego czasu. Wiele osób biega tylko w weekendy i w wolnych chwilach. Jest to idealny sposób na odprężenie i relaks. Dzięki temu redukujemy napięcie i poprawiamy swoje samopoczucie. Coraz więcej osób biega jednak nie tylko wtedy, kiedy ma nadmiar czasu wolnego. Osoby, dla których bieganie jest prawdziwą pasją, nie wyobrażają sobie biegać jedynie w weekendy lub podczas urlopu. Sport ten nie jest już tylko jednym z elementów relaksu. Staje się codziennością i częścią życia.
Jedną z takich osób jest nasz nauczyciel języka angielskiego Pani Agata. zaczynała jak wszyscy wędrówki, trucht potem wpadła jakaś "dycha", półmaraton, a teraz ..... bieganie Ultra wchłonęło ja na dobre. Karkonosze, Bieszczady czy inne "pagórki" nie stanowią dla niej problemu. Ostatnio godnie reprezentowała naszą szkołę w czwartej edycji Opolskiego Biegu Belfra zajmując II miejsce w kat. Nauczyciel Dyplomowany.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-27 08:31:16)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-29 11:12:09)