RADA RODZICÓW

RADA RODZICÓW

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na kilka ważnych pytań.
1. Czym jest Rada Rodziców?
2. Jaki jest skład Zarządu Rady i jak się z nim skontaktować ?
3. Jakie zadania ma Rada Rodziców ?
4.. Jaki jest numer konta, na który można wpłacać dobrowolne składki?

Będziemy przedstawiać również podsumowanie finansowe zawierające informacje o tym, na co przeznaczone zostały przekazywane przez Państwa środki i oczywiście ile udało się ich zebrać w aktualnym roku naszej działalności.

CO TO RADA RODZICÓW ?

Jesteśmy grupą rodziców, którzy we współpracy z Dyrekcją szkoły, pragną wspierać działalność placówki, do której uczęszczają nasze dzieci. Chcemy reprezentować głosy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły. Każda sprawa jest dla nas ważna i każdy pomysł mający na celu poprawę warunków nauki dzieci w szkole jest cenny i godny rozpatrzenia.
Dlatego też wszelkie Państwa pomysły i sugestie prosimy przesyłać na adres :

strzelecka jedynkarr@gmail.com

Członkowie Rady Rodziców wybierani są na początku każdego roku szkolnego. Kandydatami do Rady Rodziców są przedstawiciele każdej z Trójek Klasowych. Członkowie Trójek Klasowych wybierani są spośród rodziców każdej z klas corocznie - na pierwszym klasowym zebraniu. Starając się o sprawny przepływ informacji używamy komunikatora WhatsApp.

JAK SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z PREZYDNIUM RADY?

Najwygodniej się z nami skontaktować poprzez e-maila : strzelecka jedynkarr@gmail.com

W przypadku trudniejszych spraw najłatwiej będzie się z nami umówić na spotkanie osobiste. Wszyscy jesteśmy również na grupie WhatsApp.

JAKIE SĄ NASZE ZADANIA ?

Rada Rodziców współpracuje z Dyrekcją szkoły w celu ulepszenia działalności placówki. Podczas zebrań Rady Rodziców staramy się znaleźć rozwiązanie dla problemów zgłaszanych nam przez rodziców lub ich podopiecznych.

Rada Rodziców jest odpowiedzialna za finansowanie nagród i upominków dla uczniów odnoszących sukcesy na zakończenie roku szkolnego. Chcemy organizować różne imprezy które integrowałyby naszą szkolną społeczność ale przede wszystkim pomagać i sprawiać aby przestrzeń w której uczą się nasze dzieci była nie tylko bezpieczna ale i wspomagająca ich rozwój we wszystkich dziedzinach.

WSZYSTKIE NASZE DZIAŁANIA MOŻEMY REALIZOWAĆ DZIĘKI SKŁADKOM PRZEKAZYWANYM NA KONTO RADY RODZICÓW. POTRZEB JEST WIELE, CAŁY CZAS TWORZĄ SIĘ NOWE POMYSŁY– DLATEGO LICZYMY I PROSIMY O WSPARCIE. JAKI JEST NUMER KONTA, NA KTÓRY MOŻNA WPŁACAĆ SKŁADKI?
Rekomendowana jest zbiórka składek przez skarbników klasowych ale wychodząc naprzeciw wszystkim pragnącym nas wspierać jest możliwość wpłat indywidualnych

Konto Rady Rodziców SP1 w Strzelcach Opolskich
Numer konta bankowego 50 8907 1089 3002 1002 9431 0001

UWAGA!!!
W TYTULE przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę

Składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 można wpłacać na poniżej podane konto bankowe w całości lub ratalnie do 30 kwietnia 2024 r.
Wysokość składek:
40 zł za pierwsze dziecko uczące się w szkole
30 zł za drugie dziecko uczące się w szkole
20 zł za trzecie i kolejne dzieci uczęszczające do szkoły

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-19 12:24:42)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2023-10-03 14:12:33)