XXIV edycja nagrody Laur Ziemi Strzeleckiej

28 marzec 2024
Nasza uczennica Anna Bogusz została Laureatką "Młodzieżowego Lauru Kompetencji".
Anna Bogusz będąca uczennicą klasy ósmej PSP nr 1 wyróżnia się wśród innych uczniów na tle sportowym oraz społecznym, angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne, które również samodzielnie inicjuje. Ania bierze udział w każdej akcji szkolnego wolontariatu, ale również z własnej inicjatywy pomaga osobom starszym, robiąc im zakupy czy porządkując ogródki przydomowe. Znajduje również czas na rozmowy z osobami starszymi lub samotnymi. Uczennica osiąga wysokie wyniki w nauce oraz reprezentuje szkołę w różnorodnych konkursach i olimpiadach. Ania jest zawodniczką Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich. W ubiegłym roku wspólnie z drużyną zajęła 1 miejsce w Śląsko- Opolskiej Lidze Koszykówki Dziewcząt. Ania wraz z drużyną brała udział w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, gdzie dziewczyny wywalczyły awans do turnieju półfinałowego. Ostatecznie drużyna MKS, w której Anna jest zawodniczką zajęła 7 miejsce w Polsce. Ogromnym sukcesem Ani było zakwalifikowanie się do reprezentacji województwa opolskiego, brała udział w turnieju finałowym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie kadra wojewódzka zajęła 9 miejsce w Polsce. Ania jest osobą inteligentną i empatyczną. Posiada niezwykłą charyzmę, z pełnym zaangażowaniem i pasją wypełnia wszystkie swoje zadania. Ania może być wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników. Serdecznie gratulujemy Ani tego wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-03-28 11:21:16)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-03-28 11:35:58)