POMAGAMY

15 listopad 2021
Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.
(Immanuel Kant)
Z inicjatywy szkolnego koła Ligi Ochrony Przyrody w PSP1 w Strzelcach Opolskich odbyła się zbiórka karmy, koców, zabawek do schroniska bezdomnych zwierząt w Opolu. W akcji ,,Październik –miesiącem dobroci dla zwierząt” udział wzięła cała społeczność szkoły. Cały miesiąc zbieraliśmy dary dla schroniska. Młodzież klas starszych i klas młodszych co roku angażuje się w takie akcje. Nie jest im obojętny los porzuconych zwierząt. Pomagamy również fundacji Gaja ,która prowadzi schronisko dla koni. Zbieramy pieniądze na lekarstwa dla chorych koni.
Bardzo dziękujemy dzieciom, rodzicom, nauczycielom naszej szkoły za pomoc i duże zaangażowanie w niesieniu pomocy zwierzętom. Dary zostaną przekazane schronisku ,a pieniądze fundacji Gaja.
Opiekun szkolnego koła LOP
Małgorzata Tułodziecka

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-11-15 08:58:31)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-11-15 08:58:34)