OMNIBUS

23 maj 2024
21 maja w naszej szkole odbył się XXI Gminny Konkurs dla klas trzecich OMNIBUS.
Do konkursu przystąpiło 10 uczniów ze szkół podstawowych Gminy Strzelce Opolskie. Konkurs był przeprowadzony w formie testu i obejmował wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji: polonistycznej, matematycznej, społeczno-przyrodniczej, zdrowotnej oraz artystycznej. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani przez Pana Dyrektora Jacka Łukaszczyka i Panią wicedyrektor Lilianę Koroll nagrodami i dyplomami. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali swoich uczniów do konkursu, a dzieciom gratulujemy wiedzy i umiejętności. W XXI Gminnym Konkursie OMNIBUS wzięli udział : Wojciech Gawlik PSP nr 7, Miłosz Siudzik PSP nr 7 Marcin Sokół PSP nr 7 Jerzy Pierz PSP nr7 Sajmon Wilczyński ZPO Kadłub Zuzanna Lechowicz PSP nr 1, Wojciech Biernat PSP Błotnica Strzelecka Bartosz Wolski PSP nr 1 , Maria Degórska PSP nr 1, Zofia Wyleżoł PSP nr 4. XX Gminny Konkurs OMNIBUS przygotowały Pani mgr Sylwia Zaisz oraz Pani mgr Justyna Niemczyk.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-05-23 11:15:47)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-05-29 09:22:38)