Nasze talenty i pasje.

18 marzec 2024
Maja Wróblewska uczennica klasy 8a jest tancerką z licencją Polskiej Federacji Tańca.
Od września 2023 zmieniła szkołę tańca na Studio Tańca Vivero mieszczące się przy Teatrze Ziemi Rybnickiej. Od początku sezonu tanecznego z nowa szkołą była na razie na 3 Turniejach. W grudniu 2023 na International Christmas Dance Festiwal i w marcu na Otwartym Rycerskim Turnieju Tańca w Chęcinach oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Viverso. Na każdym z nich stawała na podium zdobywając same złote medale.1 x złoto - solo Show Dance3 x złoto - formacja jazz1 x złoto - formacja balet2 x nagroda Grand Prix z formacją jazz i balet. Aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski jazz, show dance oraz balet a także innych Ogólnopolskich turniejów tańca.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-03-18 13:45:14)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-03-18 13:50:43)