Eko Strzelce Opolskie

5 grudzień 2022
22 listopada roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej pt.: „Eko Strzelce Opolskie” ,która odbyła się w Parku Renardów.
Uczniowie zostali podzieleni na 5 osobowe zespoły. Wszystkie drużyny postępowały zgodnie z przygotowaną instrukcją. Wykonywali wspólnie zadania np. musieli wykazać się wiedzą na temat segregacji odpadów, oszczędzania wody, alternatywnych źródeł energii, roślinności strzeleckiego parku. Nie zabrakło także zadań typowo praktycznych, które wymagały od uczniów wykazania się wiedzą ,kreatywnością i niejednokrotnie talentem plastycznym. Drużyny rywalizując ze sobą zdobywały również wiedze i ważne informacje na temat ekologii. Jednak najważniejszym celem była dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-12-05 12:06:22)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-12-05 12:06:24)