H2O dla BIO. Nagrody dla uczniów i nauczycieli PSP1

28 czerwiec 2022
22 czerwca, w przepięknej scenerii Zamku Moszna odbył się Event Ekologiczny "W rytmie natury, w rytmie BIO" podsumowujący, trwający trzy lata projekt, „Bioróżnorodność świata wodnego Opolszczyzny w ujęciu wodnym - H2O dla BIO.
Na miejsce przybyło ponad 300 uczniów wraz z nauczycielami z 25 szkół podstawowych z województwa opolskiego biorących udział w projekcie. Nagrodzeni zostali najlepsi, którzy brali udział w konkursach. Nagrody odebrali zwycięzcy konkursów trwających podczas realizacji projektu, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie ze szkół. PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich może się pochwalić świetnym wynikiem. Spośród wszystkich szkół - w konkursie dla nauczycieli, na najlepszy scenariusz zajęć edukacyjnych I miejsce zdobyła pani Sabina Knopik, a II miejsce - pan Henryk Mielcarz. W konkursach dla uczniów:
- Konkurs plastyczny - „Świat wodny pędzlem malowany” - III miejsce - Jan Kozłowski - kl. 4b,
- Konkurs filmowy - reportaż - Jędrzej Szmigoń - kl. 8a - I miejsce, Karolina Strona - kl. 7a - wyróżnienie.

Na scenie mogliśmy również podziwiać występy wokalno-artystyczne młodych talentów. Po części oficjalnej na uczniów czekały różne atrakcje: dmuchańce, skoki na trampolinie, bańki mydlane, warsztaty kulinarne.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-06-28 10:51:26)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-06-28 10:51:28)