3- DNIOWA WYCIECZKA W BESKID ŚLĄSKI

28 czerwiec 2022
Klasy 3b i 3c w ostatnich dniach roku szkolnego, wybrała się na wycieczkę do Wisły i okolic.

Odwiedziliśmy Chatę Kawuloka, Koniaków- koronki, Poszliśmy śladami Adama Małysza odwiedzając skocznię jego imienia. Na Równicy Kino 7D dostarczyło nam niepowtarzalnych wrażeń. W Brennej zasmakowaliśmy w podpłomykach, które sami zrobiliśmy. Były pyszne z miodem i ze smalcem, a do tego kawa zbożowa z mlekiem. Na koniec zawitaliśmy w Leśnym Parku Niespodzianek, gdzie jak sama nazwa mówi, było mnóstwo niespodzianek- pokazy lotów sów, spotkania ze zwierzętami, postaciami bajkowymi, no i super plac zabaw. Mieszkaliśmy w  ośrodku „Limba”, gdzie było pyszne jedzenie ,  plac zabaw i ognisko z pieczeniem kiełbasek. TO BYŁA SUPER WYCIECZKA!

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-06-28 10:47:52)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2022-06-28 10:47:55)