11 wrzesień 2024
Dziennik elektroniczny to główne narzędzie służące do kontaktu rodziców z nauczycielami i wychowawcą. Pozwala na bieżąco śledzić postępy dziecka w szkolne i kontrolować jego frekwencję.
Niektórzy rodzice używają aplikacji mobilnej, inni logują się przez przeglądarkę.
Pierwsi muszą zapłacić, drudzy nie.
Nasza szkoła korzysta z usług firmy komercyjnej jaką jest Vulcan, ponieważ nie ma u nas publicznego e-dziennika.
W sierpniu operator Vulcanu poinformował, że od 1 listopada 2024 roku kończy się bezpłatny, testowy dostęp do funkcjonalności rozszerzonych aplikacji mobilnej eduVULCAN Od tego momentu korzystanie z nich będzie wymagało uiszczenia jednorazowej opłaty w wysokości 37,94 zł.
Dostęp do wersji podstawowej oraz wersji przeglądarkowej pozostanie bezpłatny.
Rodzice i Uczniowie mają bezpłatny, zdalny dostęp do wszystkich danych i funkcji w Dzienniku Vulcan poprzez przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu, również na telefonie komórkowym. Rodzice i Uczniowie mają wgląd m.in. w oceny, frekwencję, uwagi czy plan lekcji. Mają także możliwość wymiany wiadomości z pracownikami szkoły i usprawiedliwienie nieobecności.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-09-11 12:00:03)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-09-11 12:00:09)
Liczba odwiedzin: 119100