!!REKORDOWY FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU!!

7 maj 2024
W dniu 26.04.2023 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się rekordowy pod względem ilości medali dla naszej szkoły Finał Wojewódzki w Pływaniu Sztafetowym Igrzysk Dzieci.
Sztafeta Dziewcząt w składzie Katarzyna Ledniowska, Julia Zapora, Magdalena Giemza, Helena Zabielska, Maja Wanat, Aleksandra Winiarz i Olivia Małysek tak jak przed rokiem zdobyła 2 miejsce w Województwie, natomiast chłopcy w składzie Jan Kozłowski, Tymon Kraka, Paweł Jokiel, Lev Busilkov, Mateusz Fijałkowski, Cezary Sosnowski zdobyli pierwszy w historii brązowy medal dla naszej szkoły wśród chłopaków na Igrzyskach Dzieci.
Ponadto w rywalizacji indywidualnej nasi uczniowie potwierdzili wysoką formę zdobywając 7 medali. Złote - Magdalena Giemza, Paweł Jokiel, Mateusz Fijałkowski Srebrne- Katarzyna Ledniowska, Lev Busilkov Brązowe - Maja Wanat, Helena Zabielska
Trenerzy: Andrzej Szczużewski i Grzegorz Sierka
GRATULUJEMY

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2024-05-07 11:05:08)