WITAJCIE W SZKOLE PIERWSZAKI !

15 październik 2021
Uczniowie klas pierwszych w obecności nauczycieli i przedstawicieli klas starszych złożyli ślubowanie i zostali przez pana dyrektora Jacka Łukaszczyka pasowani na uczniów naszej szkoły.
Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w kalendarzu naszej szkoły. Tradycyjnie, jak co roku, dzieci prezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wspólnie programie artystycznym. Następnie złożyły ślubowanie i uczestniczyły w ceremonii pasowania, po której już oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 15 października 2021 r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów, musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści byli nagradzani gromkimi brawami. Dyrekcja szkoły życzy pierwszoklasistom wielu sukcesów w nauce, powodów do radości z pobytu w szkole, a także, by potrafili dotrzymać złożonego przyrzeczenia: byli pilnymi, wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiali radość rodzicom oraz nauczycielom. Po części oficjalnej dzieci otrzymały upominki.

Informację wprowadził(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-15 13:14:51)
Informację zmodyfikował(a): Krzysztof Lelonkiewicz (2021-10-15 13:18:40)